FESTİVAL ETKİNLİKLERİ

Modern Dans, Hip Hop, Show Dans, Jazz, Flash Mob, Battle, Yarışmalar, Gösteriler, Ödüller, Sertifikalar, Partiler

Festival süresince onlarca sürpriz sizi bekliyor

WORKSHOPLAR

Modern & Contemporary, Hip Hop, Bale, Jazz

MODERN & CONTEMPORARY

Modern Dans workshopları, Uluslararası Bodrum Dans Festivali’ni gerçekleştirme sebeplerimizin başında gelen en önemli sebeplerden birisi.

Ülkemizde ve yurt dışında kendi alanlarında oldukça başarılı projeler gerçekleştiren eğitmenler tarafından verilen workshoplar, katılımcıların dans konusundaki deneyimlerine büyük katkı sağlayacak.

Modern dans workshopları, yeni dans tekniklerini öğrenmek için bulunmaz bir fırsat.

Modern Dans workshoplarında alacağınız eğitimi unutamayacaksınız.

HIP HOP

Bu yıl festivalimizde katılımcılarımıza farklı bir dans öğretmek, öğrenirken de güzel vakit geçirebilmeleri için oldukça eğlenceli bir branş ekledik. Çocuklar ve Yıldızlar için farklı saat aralığınıda programa eklediğimiz Hip Hop kurslarında öğreteceğimiz koreografileri yıllarca unutamayacaksınız.

Hip Hop workshoplarında katılımcıların çok eğleneceğini düşünüyoruz.

Türkiye Hip Hop şampiyonu ve Yetenek Sizsiniz yarışma programının finalisti Secret Attack Extreme Dance Show Grubunun kurucusu ve koreografı Ömer SALĞAR tarafından verilecek bu workshopları kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

FLASH MOB

Uluslararası Bodrum Dans Festivali’ndeki katılımcıların en sevdiği bölümlerden birisi de Flash Mob eğitimi.

Otelin açık alanında yaptığımız bu eğitimde tüm katılımcılarla ayrı ayrı hazırladığımız Flash Mob, son gün tüm katılımcıların bir araya gelmesi ve drone çekimleri ile muhteşem bir görsel şölene dönüşüyor.

Bir sonraki yılın festival tanıtım filminde kullanılacak olan video çekimleri çok eğlenceli.

 

JAZZ

Ülkemizde yeni gelişen bir dans stili olan Jazz artık Türkiye Dans Sporları Federasyonu tarafından Türkiye Şampiyonasının da yapıldığı bir branş halini aldı.

Her geçen yıl ülkemizde biraz daha popüler olmaya başlayan Jazz Dansta birbirinden güzel workshoplar sizi bekliyor.

Çocuklar ve Yıldızlar için farklı saat aralığınıda programa eklediğimiz Jazz kurslarında öğreneceklerinizi yıllarca unutamayacaksınız.

Jazz Dansı katılımcıların çok seveceğini düşünüyoruz.

GÖSTERİLER

Anfi Tiyatro Gösterileri, Eğitmenlerin Gösterileri

PROFESYONEL DANS GÖSTERİLERİ

Profesyonel Dans Gösterileri en çok beğenilen ve büyük bir ilgi ile izlenilen bölümlerinden birisi.

Festivale gösterileri ile renk katacak olan profesyonel dans gruplarının gösterilerini izlemeye doyamayacaksınız.

Eğitmen gösterileri bölümüne de sadece Altın, Gümüş veya Bronz paket alan ve FESTİVAL BİLEKLİĞİ taşıyanların girebildiğini, otelin diğer misafirlerinin bu bölüme giremeyeceklerini önemle hatırlatırız.

KATILIMCI GRUPLARIN GÖSTERİLERİ

Anfi Tiyatro Gösterileri bölümü, festival programının katılımcı velileri tarafından en çok beğenilen ve büyük bir ilgi ile izlenilen bölümlerinden birisi.

Gösteriler, akşam yemeğinden sonra saat 21.30 da, konaklama yapılan otelin anfi tiyatrosunda gerçekleşiyor. Festivale katılan grupların hazırladığı kostümlü gösterilerden oluşan gösteriler, yarışmada kullanılacak koreografiden farklı olması gerekiyor ancak gösterilerin modern dans olması mecburi değil.

Gösteriler bölümüne sadece Altın, Gümüş veya Bronz paket alan ve FESTİVAL BİLEKLİĞİ taşıyanların girebildiğini, otelin diğer misafirlerinin bu bölüme giremeyeceklerini önemle hatırlatırız.

YARIŞMALAR

Modern & Contemporary – Jazz – Show Yarışması, Hip Hop Battle

ALL STYLE BATTLE

Festival programındaki para ödüllü yarışmalardan olan All Style Battle da en az diğer yarışmalar kadar eğlenceli ve enerji dolu bir aktivite.

14 Ekim Cuma günü yapılacak Dance Battle da genç dansçıların yeteneklerine inanamayacak, battle süresince büyük bir heyecana ortak olacaksınız.

MODERN, JAZZ DANS, SHOW DANS YARIŞMALARI

15 – 16 Ekim tarihlerinde festivalin son iki gününde düzenlenecek yarışmalar, festival programının en heyecanlı bölümlerden birisi.

Yarışmalar solo, duo, grup (3-7 kişi) ve formasyon (8-24 kişi) kategorilerinde, çocuklar, yıldızlar ve genç-yetişkinler olmak üzere 3 farklı yaş grubunda yapılacak.

Yarışmada dereceye girenlere para ödülünün yanısıra kupa, madalya ve sertifika da dağıtılacak. Festival, yarışmaların ödül töreni ile son bulacak.

Yarışmalar bölümüne sadece Altın, Gümüş veya Bronz paket alan ve FESTİVAL BİLEKLİĞİ taşıyanların girebildiğini, otelin diğer misafirlerinin bu bölüme giremeyeceklerini önemle hatırlatırız.

PARTİLER

Wellcome Party

WELLCOME PARTY

Wellcome Party, otele giriş tarihi olan 12 Ekim Çarşamba akşamı akşam yemeğinden hemen sonra başlayacak.

Otelin havuz başında veya parti alanında düzenlenecek eğlencelerde küçük ve eğlenceli yarışmalar da yapılacak.

Bazen danslar bazen de DJ performans ile popüler müzikler eşliğinde yapılacak partilerde çok eğleneceksiniz.

JAM

Anfi Tiyatro gösterilerindne hemen sonra otelin havuz başında düzenlenecek JAM sırasında hem dans edecek hem de çok ama çok eğleneceksiniz.

JAM süresince mikrofonda Ömer Salğar ve Can Tohma, DJ masasında ise Nazif Avcı olacak.

Festivalin en eğlenceli bölümlerinde birisi olan JAM herkese açık ve ücretsiz.