KATILIMCI FORMU

Festivale katılmak için alttaki formu doldurmanız yeterlidir. Formunuz işleme alındığında telefonunuza bir mesaj gönderilecek, mesajda festival ücretiniz ve yatırmanız gereken banka iban numarası yer alacaktır.

Katılım ücretinizi banka hesabımıza yatırdığınızda ise kaydınızın ve otel rezervasyonumuzun tamamlandığına dair ikinci bir mesaj alacaksınız.

Otele girişte festival masasına uğrayarak otel ücretinizin ödendiğine dair kaşeli imzalı otel giriş kartınızı ve festival etkinliklerine girmenizi sağlayacak bileklikliğinizi almayı unutmayınız. Aldığınız kart ile resepsiyondaki kayıt işlemlerinin ardından odalarınıza yerleştirilecek siniz.

Festivali izlemek veya eğitimlere katılmak isteyen herkesin Altın, Gümüş veya Bronz paket aldığını gösteren FESTİVAL BİLEKLİĞİ takması gerekiyor.

Bu bileklikler festival etkinliklerine girmenizi sağlayacak. Otelin diğer müşterilerinden sizi ayırt edecek, partilere ve workshoplara katılmanızı sağlayacak olan bu bileklikler festival görevlileri tarafından girişlerde kontrol edilecek..

Dans Okulu, kulüp veya akademi öğrencileri okulları veya eğitmenleri ile iletişime geçerek grup başvurusunda bulunmaları gerekmektedir. Okullar için ayrılan kontenjanlarımız mevcuttur.

Not: Lütfen talep ettiğiniz her oda için ayrı bir form doldurunuz. Odada kalacak çocukların isim ve doğum tarihlerini de forma mutlaka yazınız.

Otelde konaklamayan fakat workshop veya partilere katılmak isteyenler için günlük giriş fiyatı 600 TL dir.

Bu ödemeleri yapan tüm katılımcılar ultra her şey dahil sistemdeki imkanların tamamından faydalanabilir. Örneğin açık büfe öğle ve akşam yemekleri, alkollü ve alkolsüz tüm içecekler, havuzların kullanımı, hamam, sauna ve fittness center kullanımı gibi.

Katılımcı Formu