KATILIMCI FORMU

Festivale katılmak için alttaki formu doldurmanız yeterlidir. Formunuz işleme alındığında telefonunuza bir mesaj gönderilecek, mesajda festival ücretiniz ve yatırmanız gereken banka iban numarası yer alacaktır.

Katılım ücretinizi banka hesabımıza yatırdığınızda ise kaydınızın ve otel rezervasyonumuzun tamamlandığına dair ikinci bir mesaj alacaksınız.

Otele girişte festival masasına uğrayarak otel ücretinizin ödendiğine dair kaşeli imzalı otel giriş kartınızı ve festival etkinliklerine girmenizi sağlayacak bilekliklerinizi almayı unutmayınız. Aldığınız kart ile resepsiyondaki kayıt işlemlerinin ardından odalarınıza yerleştirilecek siniz.

Her katılımcıda iki bileklik bulunması gerekiyor.

Bunlardan bir tanesi otel içerisindeki görevli güvenlik ekipleri tarafından takip edilecek olan otele ait bileklik. Bu bileklikler otel müşterisi veya günlük giriş alan müşteri olduğunuzu gösteren bir bileklik. Bu sayede otelin tüm ikramlarından faydalanabilirsiniz..

İkinci bileklik ise festival etkinliklerine girmenizi sağlayacak olan festival bilekliği. Otelin diğer müşterilerinden sizi ayırt edecek, partilere ve workshoplara katılmanızı sağlayacak olan bu bileklikler festival görevlileri tarafından girişlerde kontrol edilecek..

Aşağıdaki ön kayıt formunu herhangi bir okul veya kulüp ile bağlantısı olan kişiler doldurmamalıdır. Bu kişilerin okulları veya eğitmenleri ile iletişime geçerek grup başvurusunda bulunmaları gerekmektedir. Okullar için ayrılan kontenjanlarımız mevcuttur.

2 Günlük Konaklama Fiyatları:

  • İki, üç ve dört kişilik standart odalarda bir kişi fiyatı: 350 TL
  • Tek kişilik odada bir kişi fiyatı: 550 TL
  • 0 – 6 yaş çocuk ücretsiz (25.05.2012 tarihinden sonra doğanlar)

3 Günlük Konaklama Fiyatları:

  • İki, üç ve dört kişilik standart odada bir kişi fiyatı: 450 TL
  • Tek kişilik odada bir kişi fiyatı: 750 TL
  • 0 – 6 yaş çocuk ücretsiz (25.05.2012 tarihinden sonra doğanlar)

Not: Lütfen talep ettiğiniz her oda için ayrı bir form doldurunuz. Odada kalacak çocukların isim ve doğum tarihlerini de forma mutlaka yazınız.

Katılımcı Formu

1 kişi: 2 gece 350 TL, 3 gece 450 TL, 0-6 yaş çocuk ücretsiz